• ساعت : ۱۰:۲۱:۲۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ 
  • تعداد بازدید : 149
  • کد خبر : ۲۰۱۴۷
آزمون  تخصصی عملكرد  عملیاتی و آمادگی جسمانی آتش‌نشانان شركت آغاجاری  برگزار شد.

آزمون  تخصصي عملكرد  عملياتي و آمادگي جسماني آتش‌نشانان شركت آغاجاري  برگزار شد.

 

به منظور سنجش و حفظ آمادگي، عملكرد تخصصي، عملياتي و آمادگي جسماني آتش‌نشانان شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري  مورد ارزيابي قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري:

رئيس ايمني، بهداشت و محيط زيست شركت توضيح داد: در جهت اجراي برنامه هاي راهبردي HSE و به منظور آمادگي‌هاي لازم  به صورت سالانه و براساس استانداردها آزمون عملكرد تخصصي، عملياتي و آمادگي جسماني آتش‌نشانان برگزار شد.

مهندس علي شكيبا كيا بيان كرد:  اين آزمون‌ها در جهت  پايش و بررسي نقاط ضعف و قوت و ارتقاء سطح كيفي آتش‌نشانان در سه مرحله انجام مي پذيرد كه در مرحله اول آزمون عمليات انفرادي آتش‌نشانان، در مرحله دوم آزمون آمادگي جسماني  و در مرحله سوم آزمون علمي، به صورت كتبي برگزار مي شود.

 وي گفت : با توجه به شرايط موجود در راستاي  حفظ مسائل بهداشتي و شيوه‌نامه‌هاي مقابله با بيماري كرونا و نيز عدم تداخل در اموركاري ايستگاه ها با برنامه‌ريزي مناسب از ابتداي آبان ماه  سال جاري 172نفر، براي نخستين بار به روش جامع و كاربردي مورد پايش قرار گرفتند كه نتايج حاصل از آن  مورد تجزيه و تحليل قرار مي گيرد و براساس آن در صورت نياز براي آتش نشانان دوره‌هاي بازآموزي طراحي و اجرا مي‌گردد.

 

 

 

 

 

امتیاز :  ۴.۲۰ |  مجموع :  ۵

برچسب ها

    V6.0.5.0