• ساعت : ۱۰:۲۶:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 63
  • کد خبر : ۱۹۵۲۴
70 درصد واحد ها ی ستادی و عملیاتی شركت آغاجاری ممیزی شدند.

 

70 درصد واحد ها ي ستادي و عملياتي شركت آغاجاري مميزي شدند.

نماينده مدير عامل در سيستم هاي مديريت يكپارچه از مميزي ٧٠ درصدي واحد هاي ستادي و عملياتي شركت آغاجاري در سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري :

سيد ادريس مشعلي با تشريح اقدمات صورت گرفته در سيستم هاي مديريت يكپارچه و كسب گواهينامه هاي بين المللي IMS عنوان كرد: سیستم‌ها و بهره‌وری با وجود محدودیت‌های ایجاد شده با توجه به شيوع ويروس کرونا، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، توانست بيش از 70٪ واحدهاي ستادي و عملياتي  را  در سال ١٣٩٩ ممیزی داخلی نماید.

مشعلي با بيان اين مطلب افزود: شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری  در سال ١٣٩٩ با تلاش و هماهنگي همه جانبه بين مديرعامل محترم، گروه مديريت و رؤساي ادارات، همكاران، دبيران و مميزان سيستم مديريت يكپارچه موفق به تجدید گواهینامه‌های سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) از شرکت DAKKS آلمان گرديد.

وي گفت : كسب گواهينامه‌هاي سيستم مديريت يكپارچه، سندي بر تعهد به ارتقاي مديريت در زمينه‌ استانداردهاي كيفيت، زيست محيطي و ايمني و سلامت شغلي، اصلاح فرآيندها، بهبود عملكرد، افزايش سطح رضايتمندي ذينفعان، استفاده بهينه از منابع و كاهش هزينه‌هاي ناشي از ريسك‌هاي بالا می‌باشد.

 نماينده مدير عامل در سيستم مديريت يكپارچه افزود :  سيستم IMS شامل الگوي مديريت كيفيت، الگوي مديريت زيست محيطي و الگوي مديريت ايمني و سلامت شغلي مي‌باشد كه شركت آغاجاري با توجه به اهميت كيفيت و صيانت از منابع در راستاي دسترسي به اهداف و انجام تعهدات توليد صيانتي با بكارگيري تكنولوژي مناسب مطابق با استانداردها جهاني و جلوگيري از اتلاف منابع با تلاش همكاران در كليه واحدها با درك كامل خط‌مشي سيستم مديريت يكپارچه در حال اجراي آن مي‌باشد و استقرار سیستم مدیریت ایمنی و سلامت شغلی ( ISO45001:2018 ) برای اولین بار در سطح شرکت آغاجاری در سال 1399 نمونه‌ای بارز در این زمینه است.

مشعلي در پايان گفت :‌در سال گذشته علاوه بر اجراي مميزي و كسب گواهينامه هاي بين المللي در بخش نظام همیاری و مشارکت با به تصویب رساندن 9 پیشنهاد و سود و صرفه اقتصادی به مبلغ 000/549/425/801 ریال ناشی از اجرای این پیشنهادات توانستيم بخش مهمی از سیاست‌های کلان شرکت آغاجاری را اجرایی کنيم.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.5.0