• ساعت : ۲۳:۳۶:۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 69
  • کد خبر : ۱۹۵۲۰
تعمیر و بازسازی قطعات توربین سولار در شركت آغاجاری انجام شد.

تعمیر و بازسازی قطعات توربین سولار در شرکت آغاجاری انجام شد.
با تکیه بر دانش و توان کارکنان در شرکت  آغاجاری عملیات تعویض تیغه های متحرک توربین سولار توسط کارشناسان تعمیرات انجام شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری : 
مهندس محسن دهبانپور رئیس نگهداری و تعمیرات شرکت در این رابطه توضیح داد:  عملیات دقیق ، حساس و فنی تعویض تیغه های متحرک توربین سولار با تکیه بر دانش بومی کارشناسان نگهداری و تعمیرات شرکت به انجام رسید.
مهندس دهبانپور بیان کرد: با توجه به فرسایش تیغه های ردیف اول کمپرسور توربین  ،مهندسان زبده این شرکت طی آزمایشاتی تیغه ها را از نظر آنالیز جنس، اندازه گیری زاویه حمله هوای داغ  مورد ارزیابی قرار دادند .
وی با اشاره به اهمیت عملکرد توربین ها بعنوان مهترین تجهیزات فرآیندی افزود: پس از بررسی دقیق کارشناسان  متوجه شدند تیغه مرحله دوم توربین ؛ هم از نظر آنالیز و هم از نظر فنی با تیغه مرحله اول آن مشابه است که بر همین اساس طی  عملیاتی تیغه‌های مرحله دوم  به جای تیغه های مرحله اول جاگذاری شده و پین کوبی شد.
رئیس نگهداری و تعمیرات گفت:  از سال گذشته تاکنون همکاران ما در بخش تعمیرات  موفق به راه اندازی ۶ دستگاه توربین سولار با استفاده از همین ایده و دانش داخلی شدند و در سال جاری نیز یک دستگاه توربین دیگر به صورت کارشناسی و با دقت بالا تعمیر و مورد استفاده قرار گرفت.
دهبانپور با قدردانی از تلاش متخصصین داخلی شرکت و مشارکت خوب سایر ادارات افزود: سود و صرفه اقتصادی حاصل از این عملیات بیش از ۱۵ میلیارد ریال برآورد شده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.5.0