• ساعت : ۲۱:۴۵:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 103
  • کد خبر : ۱۹۵۱۹
گسترش عملكرد فردی و سازمانی در گرو نگرش سیستمی به فعالیت ها

گسترش عملکرد فردی و سازمانی در گرو نگرش سیستمی به فعالیت ها
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری : 
اولین نشست مجموعه روسای مدیریت های منابع انسانی و مدیریت عملیات با مهندس قضایی پور مدیر عامل شرکت برگزار شد.
مهندس قضایی پور در این نشست ها که با هدف آشنایی و بررسی و ارزیابی مشکلات و چالش های حوزه منابع انسانی و مدیریت عملیات برگزار شد عنوان کرد: نیروی انسانی با کیفیت، خلاق، پویا و دانش مدار مهمترین مزیت سازمان در کنار فعالیت های تولیدی است.
مهندس پژمان قضایی پور با تاکید بر تقویت نگرش حرفه ای در بین مدیران و روسا بیان کرد : وجود نگاه حرفه ای در بین مدیران و روسا نقش بسیار مهمی در تحقق اهداف سازمان دارد . 
مدیر عامل شرکت آغاجاری با اشاره به اهمیت برنامه ریزی و ارزیابی اهداف سازمانی خواستار تدوین برنامه هاعملیاتی بر اساس اهداف کلان‌سازمان و ارزیابی نقاط قوت و ضعف عملکرد سال گذشته در تمامی مدیریت ها و ادارات شد.
مهندس قضایی پور گفت: با توجه به شرایط موجود و وجود مشکلات و چالش ها ،میبایست تهدید ها را به فرصت تبدیل کنیم.
وی با تاکید بر اهمیت نظم در برنامه ریزی افزود: یکی از پتانسیل های بالقوه شرکت آغاجاری ساخت تجهیزات و قطعات با استفاده از توان داخلی است که ما باید این روحیه را بیش از پیش در بین کارکنان تقویت کنیم .
در این نشست ها که بصورت جداگانه برگزار شد،مهندس محمد رضا گودرزی و مهندس بهمن بهبهانیان مدیران عملیات و منابع انسانی و همچنین روسای زیر مجموعه چالش ها و تنگناهای خود را مطرح نمودند.
بررسی مشکلات ساختار سازمانی،فرآیند پیاده سازی مدیریت دانش ، کمبود نیروی انسانی ، مشکلات و تنگناهای سخت افزاری و نرم افزاری در حوزه منابع انسانی،ایمن سازی خطوط وتاسیسات ، تعمیرات و نگهداری تجهیزات، بررسی مشکلات ماشین آلات فرآیندی و ..... از جمله مواردی بود که در این نشست ها مطرح شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.5.0