• ساعت : ۱۵:۵۳:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 54
  • کد خبر : ۱۹۴۷۱
۱۵۰ عملیات تعمیر و بازسازی عیدانه كارشناسان نگهداری و تعمیرات در شركت آغاجاری

۱۵۰ عملیات تعمیر و بازسازی عیدانه کارشناسان نگهداری و تعمیرات در شرکت آغاجاری
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری:
رئیس نگهداری و تعمیرات شرکت آغاجاری از انجام بیش از ۱۵۰ عملیات تعمیر و بازسازی قطعات و تجهیزات فرایندی توسط کارشناسان این واحد در ایام تعطیلات نوروز  و شرایط سخت شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز شهرستان امیدیه و شهر های همجوار خبر داد.
مهندس محسن دهبانپور با اعلام این خبر افزود : با توجه به اهمیت تولید در شرکت آغاجاری با تلاش کارشناسان این اداره در بخش های مختلف بیش از ۱۵۰ عملیات تعمیر و بازسازی در واحدهای عملیاتی  در راستای حفظ و نگهداشت تولید انجام گرفت.
مهندس دهبانپور نصب و آماده سازی کمپرسور هوای ایستگاه تزریق گاز آغاجاری، آماده سازی ردیف های هفتگانه ایستگاه و کلیه چاه های تزریق رینگ شمال و جنوب جهت راه اندازی، همکاری در راه اندازی توربین سولزر ردیف ۲ بوستر،  راه اندازی کمپرسور گازی ردیف ۳ مرحله چهارم تقویت مارون،  آماده سازی ادوات مکانیکی ، ابزاردقیقی و برقی کارخانه گاز و گازمایع ۱۰۰۰و ساخت ، نصب و مونتاژ قطعات ابزاردقیقی کنترل ولو گس به فلر ۸ اینچ کلاس ۱۵۰۰ خروجی ایستگاه بازگردانی با گاز پازنان و آماده سازی ایستگاه جهت راه اندازی را از برجسته ترین اقدامات صورت گرفته برشمرد.
وی همچنین رفع اشکال از شیرآلات و تجهیزات فرآیندی،رفع اشکال از قطعات برقی ایستگاه ها و تاسیسات برق رسانی ،رفع اشکال از انواع کمپرسور و الکتروموتور در واحدهای عملیاتی مختلف از دیگر اقدامات این اداره عنوان کرد.
رئیس نگهداری و تعمیرات شرکت آغاجاری ضمن قدردانی از همکاری و مشارکت سایر ادارات در تحقق این امر مهم در ایام تعطیلات نوروزی عنوان کرد: کارشناسان تعمیرات و نگهداری باتوجه به تعهد وتخصص لازم در راستای بازگشت به تولید حداکثری آمادگی لازم جهت اجرای سایر اقدامات را دارند.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.7.4.0