• ساعت : ۱۵:۴۷:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 58
  • کد خبر : ۱۹۴۷۰
لجستیك ترابری آماده برای پشتیبانی از تولید در شركت آغاجاری

لجستیک ترابری  آماده برای پشتیبانی از تولید در شرکت آغاجاری
رئیس ترابری شرکت آغاجاری ازتعمیر و بازسازی ماشین آلات سنگین در راستای پشتیبانی همه جانبه از تولید نفت و گاز در شرکت آغاجاری   خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت  برداری نفت و گاز آغاجاری:
محمد ممبینی رئیس ترابری شرکت آغاجاری با اعلام این خبر عنوان کرد : با تلاش همکاران ماشین آلات سنگین در سال گذشته بیش از ۲۰۸۰ درخواست کار تعمیراتی دریافت شد که بخش قابل توجهی از آن با استفاده از ظرفیت های موجود انجام شد. 
مهندس ممبینی تعمیر ۲۰ موتور مربوط به ماشین آلات سنگین با استفاده از دانش کارشناسان تعمیرات مکانیک این اداره را از شاخص ترین این اقدامات بر شمرد.
رئیس ترابری شرکت آغاجاری همچنین تعمیر نیم موتور و سیستم کامل کوپلینگ ، زنجیر و‌ رولک اکسل ،سرویس بوم های چرثقیل را از دیگر اقدامات همکاران ماشین آلات سنگین دانست.
محمد ممبینی با اشاره به نقش ترابری در پشتیبانی از سایر ادارات شرکت بیان کرد: مجموعه ترابری شرکت آغاجاری با تمام ظرفیت های موجود و لجستیک خود در تمامی فعالیت ها ی شرکت در واحد های عملیاتی و ستادی حضور فعال دارد و این مدال افتخار کارکنان این اداره در پشتیبانی از تولید در شرکت آغاجاری است.
وی گفت ارائه خدمات به کارکنان شرکت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و‌ما تلاش میکنیم به بروز رسانی ناوگان ترابری سبک‌و سنگین این خدمات را به نحوه مطلوبی افزایش دهیم.
ممبینی با قدردانی از تلاش کارکنان ماشین آلات سنگین در انجام اقدامات تعمیراتی در یکسال گذشته افزود : فرآیند تعمیر و نگهداری ماشین آلات و لجستیک ترابری در سال جاری ادامه خواهد داشت و ما در تلاش هستیم با دانش افزایی نیروی انسانی این واحد خدمات بیشتری را در خود شرکت انجام دهیم.

امتیاز :  ۴.۵۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    V5.7.4.0