• ساعت : ۲۱:۵۲:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 66
  • کد خبر : ۱۹۴۶۸
مدیر بهداشت و درمان صنعت نفت اغاجاری با مدیر عامل شركت آغاجاری دیدار كرد.

مدیر بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری با مدیر عامل شرکت آغاجاری دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری: امروز یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ دکتر فرید خدری مدیر بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری با حضور در دفتر مهندس قضایی پور با ایشان دیدار و گفتگو کرد.
مهندس پژمان قضایی پور در این دیدار ضمن تبریک عید باستانی نوروز تعامل و همدلی در همه بخش های صنعت نفت را از اهمیت ویژه ای برشمرد و افزود : کارکنان  شرکت آغاجاری در خط مقدم تولید نیازمند پشتیبانی و تعامل سایر مجموعه ها خصوصا بهداشت و درمان هستند تا بتوانند به خوبی رسالت خود را محقق سازند.
مهندس قضایی پور بیان کرد: طی سالهای گذشته تعاملات خوبی بین دو مجموعه صورت گرفته که امیدوارم این تعاملات بیش از پیش در جهت خدمات رسانی به همکاران و خانواده های محترمشان انجام گیرد .
مهندس پژمان قضایی پور در این نشست خواستار اتخاذ تصمیمات و تدابیر لازم از سوی مجموعه بهداشت و درمان  در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در تاسیسات عملیاتی با توجه به آغاز موج چهارم این بیماری شد.
در این دیدار دکتر فرید خدری ضمن تبریک  فر رسیدن سال جدید و انتصاب مهندس قضایی پور بعنوان مدیر عامل شرکت آغاجاری ، مجموعه بهداشت و درمان را پشتیبان  کارکنان نفت و گاز آغاجاری در امر تولید دانست.
دکتر خدری بیان کرد: مجموعه بهداشت و درمان از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کنار همکاران گرامی در شرکت آغاجاری بوده و انشالله تا پایان این فرآیند در جهت جلوگیری از شیوع این ویروس در کنار  کارکنان و خانواده های آنان تلاش مستمر خود را ادامه خواهد داد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.7.4.0