• ساعت : ۱۱:۴۲:۱۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ 
  • تعداد بازدید : 89
  • کد خبر : ۱۹۴۴۵
ایستگاه بازگردانی با گاز پازنان یك راه انداری شد.

باتلاش کارشناسان شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری:
ایستگاه بازگردانی با گاز پازنان یک راه انداری شد.
مدیر عملیات شرکت آغاجاری از رفع اشکال  و راه اندازی ایستگاه بازگردانی با گاز پازنان یک به همت متخصصین و کارشناسان این شرکت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری : 
مهندس محمد رضا گودرزی با اعلام این خبر عنوان کرد: در راستای تحقق برنامه های تولید شرکت آغاجاری باتوان و دانش  کارکنان این شرکت ،ایستگاه بازگردانی با گاز پازنان ۱ پس از تعمیرات و رفع اشکال  راه اندازی شد.
مدیر عملیات شرکت آغاجاری گفت: اقدامات صورت گرفته  جهت آماده سازی ایستگاه بازگردانی با گاز پازنان قبل از  شروع تعطیلات نوروزی بطور جدی در دست اقدام و انجام بود و با شروع تعطیلات با تلاش بدون وقفه در پیگیری و رفع اشکال ازتجهیزات آسیب دیده توسط کارشناسان نگهداری و تعمیرات این عملیات به پایان رسید. 
مهندس گودرزی با تشریح اقدامات صورت گرفته در این واحد عملیاتی رفع اشکال از کنترل ولو ۸ اینچ، تعمیر گیربکس آسیب دیده بال ولو  ۱۴ اینچ ورودی به کمپرسور  HPA  و  رفع اشکال از اخطارهای ظاهر شده در حین راه اندازی را از اقدامات صورت گرفته بر شمرد.
وی همچنین  مونتاژ ، نصب و آماده سازی کنترل ولو گس به فلر،اقدامات اصلاحی  بر روی تجهیزات آسیب دیده کنترل ولو گس به فلر PV-1011 از قبیل تهیه و ساخت قطعات اکچویتور و YOKE از دیگر اقدامات صورت گرفته در این راستا بود.
محمد رضا گودرزی ضمن قدردانی از تلاش کارکنان اداره نگهداری و تعمیرات افزود : با توجه به نامگذاری این سال به تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از سوی مقام معظم رهبری کارشناسان این شرکت طی ۵ روز کار شبانه روزی در راستایی راه اندازی هر چه سریعتراین ایستگاه اقدامات خود را اجرایی نمودند.
مدیر عملیات شرکت آغاجاری در پایان با اشاره به اهمیت این ایستگاه گفت: بخش عمده خوراک ورودی اين  ایستگاه ،از طریقNGI1000و دالان جهت افزایش فشار مخزن گاز پاز نان مورد استفاده قرار میگیرد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.7.4.0