• ساعت : ۱۰:۴۶:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ 
  • تعداد بازدید : 100
  • کد خبر : ۱۸۷۳۷
گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در شركت آغاجاری برگزار شد.

 

گراميداشت چهلمين سالگرد هفته دفاع مقدس در شركت آغاجاري برگزار شد.

فرمانده حوزه بسيج شهيد آذري از اجراي بيش از چهل برنامه متنوع در راستاي گراميداشت هفته دفاع مقدس در شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري :

بهرام آقاجري فرمانده حوزه بسيج شهيد آذري ضمن قدرداني از حمايت مجموعه مديريت و روساي ادارات شركت در راستاي گراميداشت چهلمين سالگرد هفته دفاع مقدس  با تشريح برنامه هاي اجرا شده اين شركت افزود : امسال با توجه به ورود به چهل مين سالگرد هفته دفاع مقدس با برنامه ريزي هاي انجام شده بيش از چهل برنامه در سطوح مختلف ويژه كاركنان در شركت آغاجاري برگزار شد.

 بهرام آقاجري اجراي تبليغات محيطي و مجازي ، برگزاري مسابقات فرهنگي در رشته هاي عكاسي، دلنوشته ، مسابقه ويژه بانوان ، برگزاري يادوراه شهدا بصورت مجازي، برگزاري نشست هاي بصيرتي، دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان ،‌غباروبي و گلباران غبور مطهر شهدا ، برگزاري مسابقات ورزشي ، اجراي بيش از ٥ مراسم زيارت عاشورا در پايگاه هاي بسيج را بخشي از برنامه هاي اين شركت عنوان نمود. 

 وي گفت : يكي از برنامه هاي شاخص اين حوزه در هفته دفاع مقدس برپايي نمايشگاه و ساخت ماكت عمليات والفجر ٨ در محوطه صنعتي شركت بود كه مورد استقبال همكاران قرار گرفت.

بهرام آقاجري با اشاره به رسالت بسيج و اهميت محروميت زدايي در منطقه افزود : با حمايت مدير عامل محترم شركت بيش از ٣٠٠ بسته نوشت افزار و بيش از ٧٠٠ پرس غذا تهيه و در اختيار خانواده هاي كم برخوردار قرار گرفت .

فرمانده حوزه بسيج شهيد آذري بيان كرد: امسال با توجه به تقارن هفته دفاع مقدس با ٧ مهر روز ايمني و آتشنشاني از بسيجيان اداره HSE نيز تجليل شد .

 ايشان همچنين با توجه به شيوع ويروس كرونا و شروع موج سوم آن در كشور توزيع مواد ضد عفوني كننده و ماسك در بين مناطق محروم را از ديگر برنامه هاي اين حوزه در هفته دفاع مقدس عنوان نمود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0