• ساعت : ۱۲:۵۹:۲۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 73
  • کد خبر : ۱۸۷۳۴
5300 بسته آموزشی بین دانش آموزان مناطق محروم توزیع شد.

 

توسط شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري انجام شد.

5300 بسته آموزشي بين دانش آموزان مناطق محروم توزيع شد.

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري:

 مدير منابع انساني شركت آغاجاري از توزيع 5300 بسته آموزشي میان دانش آموزان كم برخوردار در شهرستانها و روستا هاي مجاور تاسیسات همزمان با آغاز سال تحصيلي خبر داد.

بهمن بهبهانيان با اعلام اين خبر بيان كرد : با تأكيد مديرعامل شركت  و در راستاي عمل به مسئوليت هاي اجتماعي اين بسته ها در قالب لوازم تحرير آموزشي توسط اداره آموزش تهيه  و با هماهنگي كميته امداد امام خميني (ره)  و  اداره بهزيستي در اختيار  دانش آموزان بي بضاعت مدارس  مناطق محروم قرار گرفت.

 بهبهانبان افزود : شركت آغاجاري در كنار وظايف تكليفي توليد نفت و گاز، با استفاده از ظرفيت هاي موجود در حوزه مسئوليت هاي اجتماعي اقدامات قابل توجهي را در زمينه مباحث  آموزشي  و كمك به مدارس با هماهنگي و مشاركت آموزش و پرورش انجام داده است.  

مدير منابع انساني شركت گفت:‌در اين راستا از ابتداي سال گذشته تا كنون بيش از ٦٠ دستگاه كولر گازي در اختيار مدارس مناطق محروم مجاور تاسيسات قرار گرفت.

 وي افزود : همچنين در نيمه نخست سال جاري  در راستاي عمل به مسئوليت هاي اجتماعي و مشاركت در امر آموزش، با دستور مديرعامل محترم، تعمير و بهسازی  تعداد 9مدرسه در شهرستان اميديه و بخش جايزان در دستور كار قرار گرفته و به اتمام رسيد.

بهبهانيان با اشاره به اهميت وجایگاه  مباحث آموزشي ، عنوان كرد: همه ساله با توجه به كمبود ها و شرايط منطقه، كلاس هاي آمادگی كنكور و كلاسهاي تقويتي  با هدف ارتقای سطح علمی در  شهرستانهاي همجوار وبا مشارکت عموم دانش آموزان توسط اين شركت برگزار مي گردد.

گفتني است سال قبل نيز در همين راستا شركت آغاجاری ، اقدام به تهيه وتوزیع 4500بسته آموزشي نمود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0