عنوان : بهینه سازی سیستم روشنایی ادارات و معابر شركت آغاجاری در راستای صرفه جویی درمصرف انرژی
کد خبر : ۱۴۷۵۶
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ 
ساعت : ۱۴:۳۵:۵۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بهینه سازی سیستم روشنایی ادارات و معابر شركت آغاجاري در راستاي صرفه جويي درمصرف انرژي

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري : با تلاش همكاران خدمات مهندسي و بهسازي اماكن و تاسيسات و در راستاي بهينه سازي مصرف انرژي تعويض لامپ هاي پر مصرف معابر و ادارات شركت آغاجاري انجام شد.

جعفر لكي رئيس خدمات مهندسي و بهسازي اماكن و تاسيسات توضيح داد: درراستاي بهینه سازی مصرف انرژی ، تعویض سیستم روشنایی در بخشی از ادارات و معابر سطح منازل سازمانی با استفاده از توان داخلي كارشناسان اداره برق شركت انجام شد.

جعفر لكي گفت : در گام نخست 240 عدد از لامپ های موجود بر روی پایه های روشنایی سطح بلوارها که از نوع بخار سدیم با توان مصرفی 250 وات بودند را با لامپهای LED با توان مصرفی 100 وات و همچنین 700 عدد لامپ های روشنایی ادارات که از نوع آمسترانگ فلورسنت با توان مصرفی 144وات بودند را با پنلهای LED با توان مصرفی 40 وات تعویض گردیدگه ضمن افزايش وسعت روشنايي در كاهش ميزان مصرف نيز تأثيربسزايي دارند و روزهاي آينده نيز این عملیات پس از تأمین مابقی کالاهای مورد درخواست ادامه خواهد یافت.

وي بيان كرد : انجام اين عمليات كه با هدف كاهش مصرف برق از ماه هاي گذشته وبويژه در گرماي بي سابقه امسال با هزينه اي بالغ بر ٥/٤ ميليارد ريالي آغاز شد منجر به صرفه جويي ٣٢٠ مگا وات ساعتي مصرف برق در شركت آغاجاري گرديد.

تعداد بازدید : 103
V5.1.0.0