• ساعت : ۱۱:۳۹:۵۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 112
  • کد خبر : ۱۶۹۲۰
ارتقا كیفیت خدمات بهداشت و درمان كاركنان صنعت نفت
ارتقا کیفیت خدمات بهداشت و درمان کارکنان صنعت نفت

برگزاری نشست مشترک مدیران بهداشت و درمان صنعت نفت و شرکت بهره برداری نفت وگاز آغاجاری

مدیران شرکت آغاجاری و بهداشت ودرمان صنعت نفت به منظور هم اندیشی و بررسی مشکلات در خصوص مسائل درمانی و بهداشتی کارکنان، نشست مشترکی برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت وگاز آغاجاری:
مهندس ابراهیم پیرامون و جمعی از مدیران این شرکت با دکتر ناصر مظفری رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری، در نشستی مشترک ، درخصوص مسائل درمانی و بهداشتی کارکنان شرکت بهره برداری نفت وگاز آغاجاری به گفتگو پرداختند.
در این نشست مهندس پیرامون ضمن تأکید بر لزوم رضایتمندی کارکنان ، خدمات درمانی بیمار محور را خواستار و از اعلام آمادگی این شرکت جهت تعامل و پشتیبانی با بهداشت و درمان در ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به کارکنان خبر داد. لزوم تعدد پزشکان متخصص، تکریم بیماران و ارباب رجوع، کاهش مدت زمان نوبت دهی ، تجهیز درمانگاه های عملیاتی، بهبود و تجدید نظر در شرایط اعزام همراهان بیمار، تجهیز کلینیک مشاوره از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح گردید.

در ادامه این دیدار دکتر مظفری با تأکید بر لزوم ارتقاء سطح بهداشت و درمان کارکنان صنعت نفت به عنوان رسالت این امور، از تلاش این سازمان در راه اندازی خدمات دندان پزشکی در درمانگاه خانواده ، پیگیری دستگاه سی تی اسکن ، پایگاه انتقال خون و تفکیک پزشک اورژانس از پزشک عمومی خبر داد.

در پایان این نشست مقرر گردید جلسات تعامل فی مابین بصورت مستمر ادامه یابد.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0