• ساعت : ۱۱:۳۶:۳۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 139
  • کد خبر : ۱۶۹۱۹
تعویض و ارتقاء ژنراتور برق اضطراری فرودگاه آغاجاری
تعويض و ارتقاء ژنراتور برق اضطراري فرودگاه آغاجاري

با پيگيري هاي بعمل آمده و با همكاري اداره نگهداري و تعميرات، ژنراتور برق اضطراري فرودگاه تعويض گرديده و ارتقا يافت.

مهندس شمس جزيره رييس فرودگاه آغاجاري در اين خصوص عنوان نمود:

با توجه به اهميت و حساسيت تاَمين دائم برق جهت سرويس دهي به واحدهاي حياتي فرودگاه از جمله : برج مراقبت، سيستم هاي كمك ناوبري و بازرسي و همچنين تاَمين برق سالن هاي ترمينال و ساختمان اداري در مواقع قطعي برق شبكه، يك ژنراتور برق با ظرفيت 230 KVA به جاي ديزل ژنراتور قديمي فرودگاه با ظرفيت 104 KVA نصب و از مورخ 17/02/98 پس از انجام آزمايشهاي لازم، مورد بهره برداري قرار گرفت.

گفتني است كليد AUTO CHANGE OVER SWITCH سيستم برق اضطراري فرودگاه نيز كه بعلت كمبود قطعه سالها از سرويس خارج شده بود و به صورت دستي انجام ميشد ، با تلاش و زحمات همكاران مسئول در واحد تعميرات برق بخش 5 شركت آغاجاري ، تاَمين قطعه شده و مورد بهره برداري قرار گرفت .

اين اقدام باعث گرديد در صورت قطعي برق شبكه در هر ساعتي از شبانه روز، ژنراتور مذكور در كمتر از ١٥ ثانيه به صورت اتوماتيك استارت شده و برق مورد نياز واحد هاي فرودگاه را تامين نمايد .

رييس فرودگاه افزود: تعويض ژنراتور برق اضطراري و نيز رفع اشكال از كليد اتوماتيك برق از مهمترين اقداماتي بود كه در مميزي و بازرسي هاي كارشناسان سازمان هواپيمايي كشوري از فرودگاه، مورد تاَكيد قرار مي گرفت و اميدواريم با موافقت مديريت محترم و تامين منابع مالي، احداث اتاقك مربوطه و خريد و نصب يك دستگاه ژنراتور ديگر (به عنوان جايگزين ژنراتور حاضر) نيز در دستور كار قرار گيرد.

ايشان در پايان از زحمات و پيگيري هاي مستمر ادارات نگهداري و تعميرات ،‌ترابري ، كالا و ... در انجام امور مذكور تشكر و قدرداني نمود.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0