• ساعت : ۱۵:۵۱:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 467
  • کد خبر : ۱۵۶۸۷
پایان تعمیر خطوط لوله نفت صادراتی
پايان تعمير خطوط لوله نفت صادراتی

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری از پایان عملیات تعمير و راه اندازی کامل خطوط لوله نفت صادراتی كه در پي حادثه روز دوشنبه هفته گذشته دچار آسيب شده اند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت وگاز آغاجاری:
مهندس ابراهیم پیرامون با اعلام این خبر عنوان کرد: با تلاش شبانه روزی همه واحدهای عملیاتی، فنی، تعميراتي، خدماتی و پشتيباني و به دنبال راه اندازي خط لوله ٤٢ اينچ صادراتي از اوايل روز جمعه، کار تعمیر و جوشکاری خط لوله 36 اينچ نفت صادراتي روز شنبه 21 ارديبهشت نيز به پایان رسید.

مهندس پیرامون مدیر عامل شرکت آغاجاری در این ارتباط تشریح کرد: پس از چند شبانه روز کار فشرده، عملیات تعمیر بر روی محل آسیب دیده انجام و پس از آن با ایجاد جریان تدریجی در خط صادراتی36 اينچ، جوشکاری آن نيز در کوتاهترین مدت زمان ممکن به اتمام رسید.

مهندس پیرامون افزود: با انجام این عملیات و راه اندازی خطوط لوله ۳۶ و ۴۲ اینچ، وضعیت تولید صادرات نفت وتأمین خوراک پالایشگاه اصفهان به وضعیت قبل از حادثه برگردانده شد.

ایشان ضمن قدردانی از تلاش همه همکاران در شرکت بهره برداري نفت و گاز آغاجاری و كليه عوامل ستاد شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب گفت: تلاش بي وقفه همه بخش ها در تعمیر و راه اندازی این خطوط لوله، شايسته و كم نظير بود و نیروهای متعهد این شرکت ثابت کردند كه مي توان با انسجام و همدلی بر سخت ترین مشکلات فائق آمد.

خطوط لوله صادرات نفت وگاز، روز دوشنبه 16 اردیبهشت در حین کار تعمیراتی دچار سانحه وآتش سوزی شده بودند که با تلاش کم سابقه، کار تعمیر و راه اندازی این خطوط در كمترين زمان ممكن به سرانجام رسید.
امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.3.6.0