• ساعت : ۱۴:۵:۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 70
  • کد خبر : ۱۵۲۴۴
طرح ٢٤ ساعته شدن آب اماكن و مناطق شهری و شركتی خدمتی دیگر از شركت آغاجاری


طرح ٢٤ ساعته شدن آب اماكن و مناطق شهري و شركتي خدمتي ديگر از شركت آغاجاري

به گزارش روابط عمومي اين شركت:

در چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و همزمان با آغاز دهه مبارك فجر و در راستاي عمل به مسئوليت هاي اجتماعي وارائه خدمات عام المنفعه به عموم همشهريان عزيز، طرح افزايش ساعات آبدهي به مناطق شركتي و شهري با تأكيد مهندس پيرامون مديرعامل شركت با تلاش كارشناسان و كاركنان خدمات مهندسي و بهسازي اماكن و تأسيسات و نگهداري و تعميرات اين شركت انجام شد.
  در اين طرح ، آبدهي به مناطق و اماكن شركتي و شهري از ١٢ ساعت در روز به ٢٤ ساعت شبانه روز افزايش و خدمت بزرگ ديگري از اين شركت به شهرستان اميديه رقم زده شد.
طرح افزايش ميزان آب مصرفي ، سال قبل با تأكيد مديرعامل شركت آغاجاري طي يك اقدام ضربتي در طي كمتر از ٨ ماه با احداث ٢٣ كيلومتر خط لوله انتقال آب از جايزان به اميديه و حفر دوحلقه چاه عميق با تلاش كارشناسان وكاركنان خدوم نگهداري وتعميرات ، خطوط لوله ، ترابري وامور مهندسي وساختمان جهت تأمين آب مصرفي مورد نياز انجام و در تابستان سال جاري مشكل كمبود آب در بخش قابل توجهي از مناطق واماكن شركتي وشهري بنحو مطلوب و شايسته اي مرتفع گرديد.


ميزان آبدهي ابتدايي با اجراي اين طرح از ٤ ساعت در روز به ٨ ساعت و سپس ١٢ ساعت در روز و با انجام عمليات لازم در حال حاضروبه ميمنت دهه مبارك فجر به ٢٤ ساعت شبانه روز افزايش يافته است.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0