• ساعت : ۷:۵۲:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 294
  • کد خبر : ۱۴۶۲۸
صعود تیم كوهنوردی نفت امیدیه به بام ایران
صعود تيم كوهنوردي نفت اميديه به بام ايران

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري :‌ تيم 30 نفره كوهنوردي آقايان باشگاه نفت اميديه در برنامه اي شش روزه به قله 5671 دماوند صعود كرد. عقيل شريفي حسيني مسئول تيم كوهنوردي نفت در اين رابطه توضيح داد: تيم نفت اميديه موفق شد با حضور ٣٠ كوهنورد خود از پنجشنبه 11 مرداد ماه در برنامه اي شش روزه بام ايران و خاورميانه را فتح نمايد، اين برنامه بعد از سه ماه تمرينات مداوم و تستهاي ورزشي و پزشكي و كوپر و اخذ كارتهاي بيمه و عضويت ورزشي نفت و رضايت نامه و گواهي صحت و سلامت پزشك متخصص قلب انجام گيرد.
شريفي گفت:‌ پنج شنبه 11 مرداد اميديه را به قصد قله دماوند با زيارت شهداي گمنام دانشگاه آزاد اسلامي و ميثاق مجدد با آرمانهاي آنها ترك كرديم و بامداد جمعه ، حركت از قرارگاه پلور با 6 دستگاه پاترول استيشن و توقف در قرارگاه گوسفندسرا آغاز گرديد
شريفي افزود: در روزسوم با توجه به اينكه تيم در اميديه هم سطح دريا اقامت داشت و از لحاظ پزشكي احتمال هر گونه عوارض مغزي و قلبي وجود داشت، توقف و تمرينات هم هوايي در ارتفاع 4200 متري در قرارگاه سوم دماوند انجام شد.
مسئول تيم كوهنوردي نفت بيان كرد: در روز چهارم ساعت 5 بامداد با توجه به شرايط بد جوي رعد و برق و تگرگ و باران تيم در دوگروه حمله و پشتيبان كوهنوردي خود را با تمام تجهيزات صعود زمستاني آغاز كردند كه گروه حمله در ساعت 14 و گروه پشتيبان در ساعت 15 موفق به فتح قله شدند .
شريفي در پايان ضمن قدرداني از مجموعه مديريت شركت آغاجاري و حمايت هاي همه جانبه رئيس محترم امور ورزش از تيم كوهنوردي نفت و محيا نمودن امكانات جهت صعود به بام ايران گفت: اعضاي تيم پس از بازگشت با استقبال رئيس فدراسيون كوهنوردي و صعودهاي ورزشي جمهوري اسلامي ايران جناب آقاي رضا زارعي مواجه شدند كه بپاس قدرداني از او نشان كوهنوردي نفت اميديه به وي اهدا گرديد... و گواهينامه فتح قله دماوند نيز با امضاي وي تحويل گرفته شد.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0