• ساعت : ۲۱:۰:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ 
  • تعداد بازدید : 74
  • کد خبر : ۱۸۰۵۶
*اتخاذ تدابیر وكنترل های بهداشتی _درمانی جهت كاركنان اقماری شركت آغاجاری*

*اتخاذ تدابیر وکنترل های بهداشتی _درمانی جهت کارکنان اقماری شرکت آغاجاری*

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری : 
با حضور اعضای  کمیته پیشگیری از بیماری کرونا و  همراهی مدیر بهداشت و درمان صنعت نفت آغاجاری ، در روز دوم فروردین در کمپ اقامتی کرنج /پارسی،تصمیمات و تدابیر لازم جهت پایش وبررسی وضعیت بهداشتی و درمانی کارکنان اقماری اتخاذ گردید.

رئیس ایمنی ،بهداشت و محیط زیست شرکت در این رابطه توضیح داد: با توجه به اینکه کارکنان اقماری شرکت، از استان های مختلف در کمپ اقامتی حضور می یابند، این بازدید با هدف پیگیری و پایش بهداشتی کمپ،رستوران و درمانگاه انجام شد. 
 شکیبا کیا بیان کرد: در همین راستا جهت آگاه سازی کارکنان  اقماری در بدو ورود به کمپ اقامتی پارسی ،  پیامکی با مضمون الزامات بهداشتی برای کلیه کارکنان اقماری ارسال گردید.
وی در ادامه بیان کرد: تمامی کارکنانی که از استانها و نیز شهرستانهای استان خوزستان در کمپ پارسی حضور  می یابند در بدو ورود ،با نظارت همکاران حراست و درمانگاه ،تحت پایش بیماریهای تنفسی(کرونا) قرار گیرند و در صورت مشاهده موارد خاص ، همکاران به مراکز درمانی بیمارستانی معرفی میشوند.
 ضدعفونی کردن محوطه کمپ و اتاقها بصورت ویژه زیر نظر نیروهای خدمات و همچنین نظارت ویژه بر رستوران کمپ اقامتی با نظارت اداره خدمات اداری/ اجتماعی ،پایش بهداشتی روزانه کارکنان رستوران از طریق درمانگاه مستقر در کمپ نیز از دیگر اقداماتی بود که از زمان  شیوع این ویروس اجرا و در این بازدید مقرر گردید تا پایان بحران ادامه داشته باشد.
 رئیس ایمنی ،بهداشت و محیط زیست در پایان افزود: مجموعه دستورالعملها، قوانین و راهنمایی های که به همکاران در سطوح مختلف ارائه گردید ، در صورتی مثمر ثمر خواهد بود که فرهنگ سازی خوبی از جانب همکاران پرتلاش و زحمتکش شرکت انجام پذیرد و همه همکاران بهداشت فردی را رعایت کنند.
امید است که به  فضل الهی و یاری همدیگر  *کرونا را شکست دهیم*

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0