• ساعت : ۱۵:۲۶:۴۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 166
  • کد خبر : ۱۷۸۹۴
تقویت كانال ارتباطی تأسیسات آبرسانی سردشت زیدون با نصب و راه اندازی تجهیزات مخابراتی مستقل

 

تقویت کانال ارتباطی تأسیسات آبرسانی سردشت زیدون با نصب و راه اندازی تجهیزات مخابراتی مستقل

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت وگاز آغاجاري:

سرپرست فناوری ارتباطات شرکت آغاجاری در ارتباط با اقدامات صورت گرفته جهت تقویت ارتباط مخابراتی در منطقه سردشت زیدون گفت: آبرسانی سردشت متعلق به شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری واقع در منطقه زیدون از گذشته بدلیل پوشش مناسب رادیوئی از امکانات ارتباط مایکروویو ناحیه گچساران برخوردار بوده است .به علت بروز اشکال در تجهیزات رادیو ماکس ارائه دهنده خدمات ارتباطی به ایستگاه آبرسانی سردشت و وجود محدودیتهایی در این زمینه ، امکان تهیه و جایگزینی سیستم جدید امکانپذیر نگردید .

مهندس شالوئی در ادامه بیان کرد: با توجه به نیاز عملیاتی ارتباطات در آن تأسیسات مهم و حیاتی، اداره فناوری ارتباطات شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری ضمن ایجاد هماهنگی های فنی اقدام به نصب و راه اندازی لینک رادیو ماکس تک کاناله و برپایی آنتن ارتباطی بین تأسیسات آبرسانی سردشت و ایستگاه مخابرات گازمایع 900 در ناحیه پازنان گچساران نمود. حاصل این اقدامات برقراری مجدد ارتباطات عملیاتی ایستگاه مهم آبرسانی با ناحیه آغاجاری و سایر نواحی مناطق نفتخیز پس از مدتها وقفه بود .

مهندس شالویی در پایان از همکاری صمیمانه اداره فناوری شرکت گچساران بدلیل پوشش چندین ساله مخابراتی در این منطقه تشکر وقدردانی نمود.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.3.6.0