• ساعت : ۱۰:۶:۵۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 121
  • کد خبر : ۱۷۳۶۲
بزرگترین نمایشگاه كتاب سال با بیش از 6000 عنوان در شركت نفت و گاز آغاجاری راه اندازی شد.

بزرگترین نمایشگاه كتاب  سال با بیش از 6000 عنوان در شرکت نفت و گاز آغاجاری راه اندازي شد.

 

همزمان با ایام ماه محرم و صفر و بمنظور نشر و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین نوجوانان و جوانان و آحاد مردم،نمایشگاه بزرگ کتاب سال به همت امور فرهنگی هنری خدمات اداری اجتماعی شرکت در محل سالن مراسمات شهیدتندگویان راه اندازي شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری:

رئیس خدمات اداری و اجتماعی شرکت  آغاجاري با اعلام اين خبر گفت: در راستای نشر و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین مجموعه کارکنان و خانواده آنان و همچنین عموم همشهریان شهرهای همجوار شرکت این نمایشگاه پس از هماهنگی و تلاشهای زیاد از طرف امور فرهنگی هنری شرکت دایر شده است.

رحمن ابوعلی افزود : در راستای گسترش فعالیتهای فرهنگی،همه ساله این نمایشگاهها برنامه ریزی و برگزار می شود و این نمایشگاه در مقایسه با نمایشگاههای قبلی کتاب هم از لحاظ وسعت و هم از لحاظ تنوع کتاب در سطح بزرگتری دایر شده است.

رئیس امور فرهنگی هنری شرکت نیز در این خصوص بیان کرد: نمایشگاه مذکور با بیش از 6000 عنوان و 80 هزار جلد کتاب در حوزه های مختلف (علمی،اقتصادی،فرهنگی،ورزشی،تاریخی و آموزشی برای تمام رده های سنی آماده ارائه خدمات به عموم می باشد.

مکی مهدوی کیا خاطر نشان کرد: در کنار نمایشگاه کتاب،محصولات فرهنگی و صنایع دستی توسط هنرمندان شهرستان جهت سنین مختلف نیز به بازدیدکنندگان عرضه می شود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با اجرای این نمایشگاهها بتوان گام موثری در ترویج مطالعه کتاب برداشته شود.

گفتنی است این نمایشگاه از تاریخ 7 مهرماه 98 تا پایان ماه مهر جهت بازدید عموم در حال برگزاری است.  

امتیاز :  ۲.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    V5.3.6.0