• ساعت : ۱۲:۵۵:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ 
  • تعداد بازدید : 310
  • کد خبر : ۱۷۱۴۸
ساخت ١٥٦٣ قطعه از تجهیزات فرآیندی با مشاركت تولید كنندگان داخلی

در شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري محقق شد.

ساخت ١٥٦٣ قطعه از تجهيزات فرآيندي با مشاركت توليد كنندگان داخلي

مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري از ساخت بيش از ١٥٦٣ قطعه از قطعات مربوط به تجهيزات فرآيندي و عملياتي در نيمه نخست سال جاري خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري :

مهندس ابراهيم پيرامون با اعلام اين خبر افزود: از ابتداي سال جاري، در راستاي تحقق اقتصاد مقاومتي و حمايت از توليد كنندگان داخلي بيش از ١٥٦٣ قطعه مورد نياز  واحد هاي عملياتي، توسط شركت هاي توانمند داخلي ساخته شده است.

مهندس ابراهيم پيرامون مدير عامل شركت آغاجاري ضمن تشريح  بخشي از اقدامات  صورت گرفته اين شركت در زمينه حمايت از توليد از طريق تعمير و بازسازي تأسيسات ادوات و تجهيزات عملياتي و فرآيندي، بر حمايت كامل اين شركت از ساخت قطعات و تجهيزات عملياتي توسط توليد كنندگان داخلي و شركت هاي دانش بنيان تأكيد كرد.

ابراهيم پيرامون بيان كرد: با توجه به شرايط اقتصادي فعلي اين اقدام علاوه بر خودكفايي مي تواند صرفه جويي اقتصادي خوبي بواسطه استفاده بهينه از ظرفيت هاي داخلي و بومي شدن تكنولوژي در حوزه توليد از طريق مهندسي معكوس را در بر داشته باشد.

وي گفت : با توجه به دستور وزير محترم نفت در راستاي كاهش هزينه ها و استفاده از توانمندي و امكانات داخلي، اين اقدام در حدود بيش از ١٠٨ ميليارد ريال صرفه جويي اقتصادي براي شركت در بر داشته است.

ايشان ساخت مبدل پايلوت ، تعمير پمپ 6 مرحله اي بايرجكسون، تعمير ترنسفورماتور ها، تعمير قطعات شيرهاي كنترل، ساخت نشت بند كامل ورودي وخروجي كمپرسور هواي توربين سولار، ساخت پين روتور كمپرسور توربين هاي سولار ساترن، ساخت بالانس پيستون كمپرسورهاي گازي بورسيگ و غيره را بخشي از قطعات ساخته شده عنوان نمود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0