• ساعت : ۱۲:۳۰:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 210
  • کد خبر : ۱۷۱۳۵
پیام مدیر عامل شركت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری بمناسبت هفته دولت

بسم الله الرحمن الرحيم

روز هاي آغازين شهريور ماه سالروز فداکاریهای فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ رجایی و باهنر است، تاریخ چهل ساله انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور ماندگاری بزرگ مردانی است که خدمتگزاری بی ادعا؛ سیره و  منش آنان بوده و بدون شك اين روش به عنوان یک سرمشق و نمونه خدمت بی منت جاودان خواهد بود.

هفته دولت فرصتی است تا اركان خدوم دولت در تجدید پیمان با شهیدان رجایی و باهنر افق‌های تازه ای از پیشرفت و توسعه را همراه با همدلی و همزبانی به منصه ظهور رسانده و با تدبیر، زمینه‌های رشد و پیشرفت روزافزون ايران اسلامي را، در زمينه هاي مختلف فراهم آورند.

امروزه بخش بزرگی از موفقیت ها و پیشرفت های روز افزون ما مرهون تجربه ،تخصص و توانمندی برجسته و چشمگیر کارکنان صنعت نفت کشور است و در این میان تلاشگران شرکت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري با سختکوشی و تعهد و مسئولیت پذیری مضاعف در سنگر توليد و صيانت از اين سرمايه ملي، كوشا هستند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به تمامی همکاران عزیز و خانواده محترم آنان تبریک عرض نموده، موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و اهداف مهم دولت از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

ابراهيم پيرامون

مدير عامل شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0