• ساعت : ۱۱:۳۹:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 132
  • کد خبر : ۲۰۱۱۰
100عملیات اطفا حریق شهری  و برون شهری توسط شركت آغاجاری انجام شد.

100عمليات اطفا حريق شهري  و برون شهري توسط شركت آغاجاري انجام شد.

رئيس ايمني ، بهداشت و محيط زيست شركت آغاجاري از اجراي بيش از ١٠٠ عمليات اطفا حريق در شهر ها و روستاه هاي همجوار تاسيسات خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري :

مهندس علي شكيبا كيا رئيس HSE شركت  توضيح داد: در راستاي اجراي مسئوليت‌هاي اجتماعي با حضور به موقع تيم آتش نشاني شركت در شهر ها و روستا هاي همجوار تاسيسات  بيش از ١٠٠ عمليات اطفا حريق در ٦ ماه نخست سال جاري انجام شد.

مهندس شكيبا كيا بيان كرد : از ابتداي سال جاري تا كنون ١١١ عمليات اطفا حريق در مجموعه ايمني ، بهداشت و محيط زيست به ثبت رسيده  كه بيش از ١٠٠ عمليات در حوزه خدمت رساني به شهر ها و روستاهاي همجوار انجام گرفته است.

رئيس HSE شركت  با اشاره به اهميت جلوگيري از حوادث جبران ناپذير گفت:‌  همكاران آتش نشان در 6 ايستگاه ايمني و آتش نشاني در محدوده جغرافيايي اين شركت در زمان بروز حوادث و آتش سوزي با هماهنگي دستگاه هاي اجرايي متولي جهت مهار آتش به محل حادثه اعزام مي شوند،  كه در همين راستا تا كنون ١٠٠ عمليات اطفا حريق انجام گرفته است.

وي همچنين در ادامه يكي از اقدامات اداره HSE را در جهت تسهيل در ارتباط مجموعه هاي برون شركتي به  منظور حضور به موقع گروههاي آتش نشاني اختصاص يك خط مستقيم شهري به شماره 52620028 بر شمرد.

امتیاز :  ۳.۶۷ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    V6.0.5.0