• ساعت : ۱۸:۱۵:۴۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 132
  • کد خبر : ۱۹۶۶۰
نشست هم اندیشی مدیرعامل شركت آغاجاری باكاركنان امور مهندسی ساختمان برگزار شد.

نشست هم انديشي مدیرعامل شرکت آغاجاری باكاركنان امور مهندسی ساختمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری:
صبح سه شنبه 18 خرداد 1400 نشست هم انديشي مهندس قضائي پور مدير عامل شركت با كاركنان مهندسي و ساختمان در خصوص رفع موانع و چالش ها و در جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی عملکرد در سال جاری برگزار شد.
مهندس پژمان قضایی پور در اين نشست با تاكيد بر مشاركت كاركنان در تحقق برنامه ها و اهداف سازمان بيان كرد: اهمیت شناخت پرسنل ادارات و شنیدن نظرات کارشناسی این متخصصان می تواند گاهی موثر در پیشبرد اهداف سازمان تلقی شود.
مهندس قضایی پور عنوان كرد: رويكرد سيستماتيك و برنامه محور بايد در تمام اركان شركت حاكم شود و همكاران مي بايست با شناسايي چالش ها و تنگناهاي و ارائه راهكار هاي مناسب با توجه به تخصص خود مشاركت نمايند. 
ايشان با اشاره به اقدمات قابل توجه مجموعه مهندسي و ساختمان در اجراي پروژه هاي راه و ساختمان و حوزه مسئوليت هاي اجتماعي افزود: تمامی همکاران می بایست پس از شناسايي نقاط ضعف و قوت و ارایه راهکارها در رفع موانع و افزایش راندمان با هدف محقق شدن اهداف سازمانی تلاش نمایند.
در ادامه اين نشست مهندس جواد نصیراوی رئيس مهندسي و ساختمان عنوان کرد: در سال گذشته با همت همکاران خود موفق به جذب 320 میلیارد ریال سرمایههمراه با صرفه جویی اقتصادی شدیم . وی اظهار امیدواری کرد با حمایت های مدیرعامل و برگزاری چنین نشست های هم اندیشی با وجود کمبودها و سختی کار در شرایط کنونی شاهد بهره وری بیشتر و به نتیجه رساندن پروژه ها و ماموریت های محوله در سال جاری باشیم.
در پايان این نشست صمیمی همكاران مهندسي و ساختمان در واحد هاي مختلف به بيان ديدگاه های خود پرداختند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.5.0