• ساعت : ۱۰:۴۹:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 220
  • کد خبر : ۱۹۵۶۹
دوره آموزشی روانشناسی صنعتی و كنترل استرس ناشی از كاردر شركت آغاجاری برگزار شد.

دوره آموزشي روانشناسي صنعتي و كنترل استرس ناشي از كاردر شركت آغاجاري برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري :

محمد پاكدل رئيس اداره آموزش در اين رابطه بيان كرد: دوره آموزشي روانشناسي صنعتي و كنترل استرس ناشي از كاربا هدف ارتقاي سطح دانش كاركنان در حوزه سلامت رواني و اهميت آن در محيط كار با حضور كاركنان ادارات با مباحث متنوع و كاربردي در زمينه شرايط كار ، انگيزش كاركنان و تفاوت هاي فردي و نوع رفتار همكاران و همچنين راه هاي به حداقل رساندن مشكلات انساني در محيط كار برگزار گرديد.

پاكدل با اشاره به موضوع رواشناسي صنعتي افزود: مي توان گفت روانشناسي صنعتي مي كوشد تا بهره وري در محيط كار افزايش يابد و محيط كار را به يك مكان بهتر براي كار تبديل كند و نتيجه استفاده از آن ، ايجاد  سازمان ها و محيط هاي كاري بالنده و پيشرو است كه هم از حداكثر بهره وري برخوردارند و هم بيشترين فرصت را براي رشد و تعالي كاركنان خود فراهم مي سازند.

وي گفت :‌ برگزاري اين دوره هاي آموزشي  باتوجه به مشكلات كاركنان در حوزه روانشناختي علاوه بر بهبود شرايط كار ، خشنودي شغلي و كاهش سوانح ، مي توان با كاهش فشار رواني ناشي از شغل و افزايش دلبستگي و انگيزه كار ، انرژي و توان كاركنان را در اختيار اهداف و ماموريت سازمان قرار داد.

گفتني است باتوجه به شرايط كرونايي دوره يادشده  به صورت غيرحضوري و آنلاين با تدريس دكتر علي مظلومي و به مدت 24 ساعت برگزار شد..

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.5.0