• ساعت : ۹:۱۰:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 292
  • کد خبر : ۱۸۶۲۰
تقدیر از كاركنان اداره نگهداری و تعمیرات در جلسه عملیاتی شركت آغاجاری

 

تقدير از كاركنان اداره نگهداري و تعميرات در جلسه عملياتي شركت آغاجاري

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري :

در جلسه عمليات شركت كه روز دوشنبه 17 شهريور با حضور مدير عامل برگزار شد از ٣ همكار اداره نگهداري و تعميرات قدرداني گرديد.

در ابتداي اين جلسه مهندس پيرامون از افتخار آفريني و تلاشهاي ارزنده و تخصصي همكاران تقدير و بر حمايت از كاركنان و مهيا نمودن امكانات جهت پيشرفت آنان تاكيد كرد و افزود: يكي از شاخص هاي  شركت آغاجاري وجود نيروي انساني متخصص و متعهد مي باشد كه با ابتكار و خلاقيت خود در پيشبرد اهداف  و برنامه هاي شركت در شرايط كنوني نقش آفريني مي كنند.

در اين جلسه از آقاي مهندس كيانوش صفري به جهت نقش آفريني در راستاي كمك به پايداري توليد از طريق تكميل سيستم كنترلي و راه اندازي توربين هاي نفت اهواز ، اميديه و گوره قدرداني گرديد.

 مهندس كيانوش صفري در ماه اخیر   با دانش و تخصص بالاي خود موفق به دستيابي به دانش پيكر بندي و پروگرام لاجيك سيستم كنترل مركزي PLCS5 زيمنس تلمبه خانه گوره جهت راه اندازي سه رديف توربين با ظرفيت هر كدام 700000 بشكه در روز شد .

همچنين از آقايان حسينعلي مومني و كورش بابا جاني بجهت تلاش در راستاي پايداري شبكه  برق مديريت مصرف ، بهينه  سازي و مقاوم سازي خطوط انتقال و برق رساني به مناطق عملياتي تقدير بعمل آمد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.0.5.0