• ساعت : ۱۶:۲۸:۱۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 180
  • کد خبر : ۱۵۰۶۵
ارتقاء سلامت كاركنان در اولویت شركت آغاجاری
ارتقاء سلامت كاركنان در اولويت شركت آغاجاري 

طرح خدمات پايه سلامت كاركنان با رويكرد بالندگي، پيشرفت و توسعه درشركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري اجرايي شد. 

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري: رئيس ايمني، بهداشت و محيط زيست شركت آغاجاري از اجراي طرح خدمات پايه سلامت كاركنان، افزايش و تقويت خدمات سلامت به همكاران در شركت خبر داد.

هوشنگ قرباني با اعلام اين خبر تصريح كرد: امروزه نيروي انساني بعنوان يكي از مهم ترين سرمايه هاي هر سازمان تلقي مي شود كه سازمان ها با هدف پيشرفت و توسعه بايد در جهت سلامت آنان تلاش نمايند، بر همين اساس و با رويكرد افزايش بهره وري با توجه به اين منابع و سرمايه هاي مهم طرح خدمات پايه سلامت وافزايش ارائه خدمات سلامتي در اين شركت انجام شد.

ايشان با اشاره به شيوه نامه اجرايي بسته خدمات سلامت كاركنان دولت از سوي وزارت بهداشت بيان كرد: اين طرح با هدف تقويت سلامت كاركنان از سوي دولت محترم ابلاغ شد كه شركت آغاجاري نسبت به اجراي دقيق آن اقدام نمود. 

وي گفت: تعيين كارشناس تغذيه در شرح كار و پيمان هاي غذايي، تعيين سرآشپز مجرب جهت نظارت بر طبخ رستوران ها و باشگاهها، اختصاص وقت ويژه در سالنهاي بدنسازي براي بيماران چربي خون بالا، چاقي و ديابت، پايش مستمر كليه معاينات مشروط در مركز سلامت كار بخشي از اقدامات صورت گرفته در اجراي اين طرح مي باشد. 

هوشنگ قرباني توجه ويژه به سلامت كاركنان را از اولويت مجموعه مديريت شركت آغاجاري دانست و افزود: با تأكيد مديرعامل محترم شركت كليه ادارات و بخشهاي خدماتي موظف به اجراي اين طرح و افزايش خدمات مناسب در جهت رشد، تقويت سلامت كاركنان مي باشند.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0