• ساعت : ۱۶:۲۵:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 211
  • کد خبر : ۱۵۰۶۴
تقدیر از رئیس واحدگازوگازمایع١٥٠٠ شركت آغاجاری در جلسه عملیاتی
تقدير از رئيس واحدگازوگازمايع١٥٠٠ شركت آغاجاري در جلسه عملياتي 

با حضور مدير عامل ، مديران و روساي ادارات از رئيس واحد گاز و گاز مايع ١٥٠٠ قدرداني شد. 


به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري : صبح امروز در جلسه عملياتي با حضور مهندس پيرامون مدير عامل شركت از سعيد سليمي بهبهاني رئيس واحد گاز و گاز مايع ١٥٠٠ به جهت اجراي دقيق استانداردهاي سيستم مديريت يكپارچه و كسب رضايت تيم مميزي شركت FQS با اهداء لوح قدرداني شد. 

در اين جلسه مهندس پيرامون ضمن تبریك به همه مديران و روساي ادارات به دليل تائيد عملكرد شركت توسط تيم مميزي FQS بيان كرد: بهبود شرايط و رعايت استانداردها ي سيستم مديريت يكپارچه توسط ادارات و تاسيسات درمقايسه با سالهاي گذشته ازكيفيت بالاتري برخورداربود و لذاتأييد عملكرد اين شركت توسط تيم مميزي خارجي به رغم محدوديت هاي موجود برگ زرين ديگري بر افتخارات اين شركت مي باشد. 

ايشان با اشاره به اهميت سيستم مديريت يكپارچه (IMS) افزود : واحد گاز و گاز مايع ١٥٠٠ يكي از واحد هاي برجسته در اين فرآيند بود كه ساير واحد ها و تاسيسات نيز بايد در راستايي بهبود بيش از پيش فعاليت ها از اين واحد الگو برداري كنند. 

مهندس پيرامون ضمن تقدير و تشكر از كاركنان عملياتي خصوصا همكاران شاغل در واحد گاز و گاز مايع ١٥٠٠ بر انتقال تجربيات و داده هاي موجود به نسل جوان شاغل در تاسيسات عملياتي شركت تاكيد نمود. 

در اين جلسه مهندس گودرزي مديرعمليات اين شركت نيز ضمن تشكر از اقدامات انجام شده در اين واحد عملياتي از مدير عامل شركت به جهت گسترش فرهنگ تكريم همكاراني كه در پيشبرد اهداف شركت در تلاش هستند قدرداني كرد و افزود: توجه به نيروي انساني توانمند علاوه بر ايجاد شور و نشاط در همكاران ميتواند در افزايش كيفي فعاليت ها نقش بسزايي داشته باشد. 

در پايان نيز با اهداء لوح سپاس از مهندس سعيد سليمي بهبهاني رئيس واحد گاز و گاز مايع ١٥٠٠ تقدير شد.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.3.6.0