عنوان : افتتاح و اجرای پروژه احداث 23 كیلومتر خط لوله انتقال آب از جایزان به امیدیه
کد خبر : ۱۴۵۰۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ 
ساعت : ۹:۴:۱۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

افتتاح و اجراي پروژه احداث 23 كيلومتر خط لوله انتقال آب از جايزان به اميديه دركمترازيكسال
توسط شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري

به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري: در راستاي خدمت رساني به كاركنان و خانواده هاي خدوم شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاري و عموم مردم شريف شهرستان اميديه طرح بزرگ احداث خط لوله انتقال آب از جايزان به اميديه توسط اين شركت اجرايي شد .

با توجه به وضعيت بحراني آب، تأمين اين مايع حياتي يكي از نيازهاي ضروري شهرستان اميديه و منازل و مناطق شركتي بود كه با تأكيد و حمايتهاي مهندس پيرامون مدير عامل اين شركت و همراهي دلسوزانه همه مسئولين شركت و شهرستان طرح احداث 23 كيلومتر خط لوله انتقال آب از جايزان به اميديه با هزینه ای معادل يكصدوپنجاه¬ميلياردريال اجراوكمبودآب منازل ومناطق شركت و شهرستان¬تاحدودي تأمين گرديد.

مدت اجراي اين پروژه كه با عزم جهادي نيروهاي داخلي شركت آغاجاري انجام گرديد در كمتر از يكسال به بهترين نحو ممكن و سريعترين زمان انجام شد و منازل و مناطق شركتي و بخشي ازشهرستان اميديه از آب سالم برخوردار شدند .

مهندس پيرامون مديرعامل شركت ضمن قدرداني از همه ادارات فعال در اجراي اين پروژه در اين باره گفتند: با اجراي اين طرح كه گام مهمي در تحقق شعاراقتصاد مقاومتي و خدمت رساني به آحاد مردم شهرستان اميديه است آب مورد نياز اين مناطق تأمين گرديده است .

وي ابراز اميدواري كرد با تلاش همه نيروها و دستگاههاو ادارات روز به روز شاهد اجراي طرح عام المنفعه خوبي در سطح شركت و شهرستان باشيم .

مهندس سيدرفيعي فرماندار شهرستان اميديه نيز ضمن تشكر از مديرعامل ومجموعه شركت آغاجاري اين طرح را اقدام بسيارارزشمند ومثبت ارزيابي و گفتند: كمبود آب با توجه به وضعيت بحراني آن، نگرانيهايي براي شهرستان ايجاد نموده بود كه با پيگيريها و تلاشهاي صورت گرفته ، امروز شاهد تأمين آب مورد نياز بخش مهمي از شهرستان اميديه هستيم.

گفتني است اين پروژه با تلاش و پيگيريهاي مستمر مديريت امور فني، عمليات و پشتيباني مديريت امور مالي و تلاشهاي خستگي ناپذير مسئولين، كارشناسان و كاركنان ادارات مهندسي و ساختمان، خطوط لوله، ترابري، عمليات، نگهداري و تعميرات اجرايي گرديد .

تعداد بازدید : 205
V5.1.0.0